Czy to Twoja firma?

GREEN BAR Tokarski Leszek praca

Krynica Morska
GREEN BAR Tokarski Leszek najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kelner Krynica Morska
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy GREEN BAR Tokarski Leszek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GREEN BAR Tokarski Leszek

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GREEN BAR Tokarski Leszek - oferty archiwalne

  • Kelner\ kelnerka

    GREEN BAR Tokarski Leszek
    • Krynica Morska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty restauracji ,dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołów, przekazywanie klientom rachunku, a także przyjmowanie zapłaty- miejsce wykonywania pracy- Restauracja Busola- Krynica Morska

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: netto+ do uzgodnienia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krynicy Morskiej