Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - KARBUD KRZYSZTOF KOPTYRA

Oferty pracy Karbud Krzysztof Koptyra

MALARZ-SZPACHLARZ

Zawód: malarz Rodzaj: umowa na okres próbny
Karbud Krzysztof Koptyra
Praca przy wykończeniu wnętrz.
3000-4000 zł
UoP brutto/mies.
Kruszyn
10-09-2020

Archiwalne ogłoszenia

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW
Zawód: monter   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kruszyn
Szczegóły
Zakres obowiązków
Docieplanie budynków, praca w systemie jednozmianowym na terenie Bolesławca i okolic, proponowane wynagrodzenie 3000 zł brutto.
Wymagania
Wykształcenia:
podstawowe, brak
Inne wymagania:
Chęci do pracy, minimum 1 rok doświadczenia w zawodzie.
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
MALARZ-TAPECIARZ
Zawód: malarz   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Kruszyn
Szczegóły
Malowanie - tapetowanie, praca na terenie Bolesławca i okolic, proponowane wynagrodzenie 3000 zł brutto.
Wymagania
NIE

Adres

województwo
powiat
gmina

Dodatkowe informacje

NIP: 6121734709
REGON: 022153560

Profil działalności:

  • 43.31.Z - Tynkowanie
  • 43.32.Z - Zakładanie stolarki budowlanej
  • 43.33.Z - Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian
  • 43.34.Z - Malowanie i szklenie
  • 43.39.Z - Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 52.21.Z - Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
Data rozpoczęcia wykonywania działalności gospodarczej: 10-01-2020
Status indywidualnej działalności gospodarczej: Aktywny
Źródło: GUS, CEIDG

Pracodawcy z miasta Kruszyn