Czy to Twoja firma?

ELEKTROSPRZĘT SARACEN ANDRZEJ SARACEN praca

Krotoszyn
ELEKTROSPRZĘT SARACEN ANDRZEJ SARACEN najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Krotoszyn
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy ELEKTROSPRZĘT SARACEN ANDRZEJ SARACEN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROSPRZĘT SARACEN ANDRZEJ SARACEN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ELEKTROSPRZĘT SARACEN ANDRZEJ SARACEN - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - magazynier

    ELEKTROSPRZĘT SARACEN ANDRZEJ SARACEN
    • Krotoszyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykształcenie min. średnie/zawodowe, doświadczenie bez znaczenia, prawo jazdy kat. B, komunikatywność, obsługa klienta

      - doradzanie klientom,
      - sprzedaż produktów,
      - dbanie o ekspozycje,
      - prace magazynowe.
      umowa na okres próbny z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Obsługa komputera, komunikatywność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krotoszynie