Czy to Twoja firma?

TRANZYT JAN NOWAK Spółka Jawna praca

Krosno Odrzańskie
TRANZYT JAN NOWAK Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy TRANZYT JAN NOWAK Spółka Jawna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TRANZYT JAN NOWAK Spółka Jawna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. floty

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Dyspozytor/ka z językiem niemieckim

    Solutions30 Wizytówka
    • Wrocław
    • praca zdalna
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca w kategorii B, C oraz C+E

    Mostostal Puławy S.A.
    • cała Polska
    Dodana

Praca TRANZYT JAN NOWAK Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego - wywrotka

    TRANZYT JAN NOWAK Spółka Jawna
    • Bolesławiec
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Praca wykonywana na miejscu w systemie jedno lub dwuzmianowym, kwestia ustalenia, transporty wykonywane na stałych trasach, zainteresowanym osobom pracodawca może zaproponować również pracę na trasach międzynarodowych wraz z zakwaterowaniem w Krośnie Odrzańskim. Praca od poniedziałku do piątku - weekendy wolne.
      Miejsce wykonywania pracy Bolesławiec/Raciborowice Górne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, staż w zawodzie nie jest wymogiem koniecznym - pracodawca przyuczy osoby bez doświadczenia, doświadczenie w zawodzie będzie dodatkowym atutem. Wymagane jest prawo jazdy kategorii C+E, świadectwo kwalifikacji, karta kierowcy, umiejętność obsługi tachografu, znajomość przestrzegania czasu pracy oraz czasu jazdy kierowcy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 500 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 4500 zł - 6000 zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krośnie Odrzańskim