Zielona Firma Sp. z.o.o

Czy to Twoja firma?

Zielona Firma Sp. z.o.o praca

Kraków

Jesteśmy Zielona Firma, pionierem w dziedzinie fotowoltaiki w sercu Krakowa. Nasza podróż rozpoczęła się w 2009 roku, a od tego czasu nieustannie dążymy do bycia liderem w branży Odnawialnych Źródeł Energii. Nasza misja to dostarczanie innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań, które umożliwiają naszym klientom produkcję czystej energii.

Jesteśmy dumni, że możemy powiedzieć, iż jesteśmy jedną z najstarszych firm fotowoltaicznych w Polsce, co świadczy o naszym bogatym doświadczeniu i głębokiej wiedzy w tej dziedzinie. Nasza reputacja została potwierdzona dwukrotnym otrzymaniem prestiżowych „Diamentów Forbesa” w latach 2022 i 2023 oraz zdobyciem tytułu Instalatora Roku 2023. Te wyróżnienia są dla nas nie tylko powodem do dumy, ale także motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług.

W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów i usług, które są dostosowane do potrzeb różnorodnych grup klientów – od małych i dużych przedsiębiorców, przez rolników, aż po instytucje państwowe i inwestorów prywatnych. Specjalizujemy się w instalacjach fotowoltaicznych, ale oferujemy również magazyny energii, pompy ciepła oraz ładowarki do samochodów elektrycznych. Ponadto zapewniamy kompleksową obsługę posprzedażową, w tym serwis instalacji, przeglądy, pomiary elektryczne i mycie modułów fotowoltaicznych.

Zawsze stawiamy na jakość i niezawodność, wybierając najwyższej klasy podzespoły od renomowanych producentów. Każda nasza instalacja to efekt indywidualnego projektu i dokładnych obliczeń, co gwarantuje optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni i maksymalną efektywność energetyczną.

Nasze wieloletnie doświadczenie i niezawodność realizowanych inwestycji to nasza przewaga konkurencyjna. Jako Zielona Firma, zawsze dążymy do tego, aby nasze działania były zgodne z filozofią zrównoważonego rozwoju, a nasze rozwiązania służyły nie tylko naszym klientom, ale i przyszłym pokoleniom.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś myślą o jutrzejszym świecie. Razem możemy tworzyć zieloną przyszłość.

Zielona Firma Sp. z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Zielona Firma Sp. z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zielona Firma Sp. z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa Zielona Firma Sp. z.o.o

Siedziba główna

Praca Zielona Firma Sp. z.o.o - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. projektowania i serwisu instalacji fotowoltaicznych

    • Kraków
    • pełny etat

      Zakres obowiązków

      • obsługa zgłoszeń serwisowych (kontakt z klientem)
      • serwis instalacji fotowoltaicznych, zdalny i w miejscu instalacji
      • projektowanie instalacji fotowoltaicznych, tworzenie wizualizacji
      • przygotowywanie dokumentacji technicznej, zgłoszeń PPOŻ
      • przygotowywanie i weryfikacja audytów fotowoltaicznych
      • obsługa monitoringu instalacji fotowoltaicznych
      • analiza możliwości technicznych montażu instalacji PV
      • dobór podzespołów i urządzeń
      • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne instalacji fotowoltaicznych
      • wykonywanie pomiarów elektrycznych
      • prowadzenie dokumentacji technicznej i serwisowej
      • wsparcie techniczno-produktowe Działu Sprzedaży
      • wsparcie działu logistyki, magazynu i ekip monterskich

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne (OZE/elektryka/energetyka)
      • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość branży OZE
      • doświadczenie w pracach elektromonterskich / pomiarach elektrycznych mile widziane
      • uprawnienia SEP E i D do 1kV pomiarowe (minimum)
      • mile widziane uprawnienia UDT OZE
      • doświadczenie w projektowaniu instalacji PV i obsłudze falowników mile widziane
      • umiejętność tworzenia schematów elektrycznych
      • zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
      • dobra organizacja czasu pracy, umiejętność działania w zespole
      • dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
      • prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)

      Oferujemy

      • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie
      • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
      • pakiet benefitów: Medicover Sport, ubezpieczenie
      • pracę w firmie z 10-letnim doświadczeniem w branży
      • pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
      • wsparcie szkoleniowe, niezbędne narzędzia
      • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Pracodawcy w Krakowie