Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o. praca

Kraków
Produkcja maszyn do obróbki metalu
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Tokarz

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO USŁUGOWE POLSPECJAL Sp. z o.o.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      toczenie wg rys. i technologii

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: obróbka metali
      • Inne wymagania: staż na stanowisku tokarza, umiejętność czytania rysunku technicznego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 22.00 zł/h
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Szlifierz

    • Kraków

      szlifowanie wg rys. i technologi

      Wymagania

      • Inne wymagania: min. 2 lata pracy na stanowisku szlifierza, czytanie rysunku technicznego, obróbka materiałów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 23.00 zł/h

Pracodawcy w Krakowie