G7PRO sp. zo.o.

Czy to Twoja firma?

G7PRO sp. z o.o. praca

Kraków

Firma zajmująca się projektowaniem, nadzorami, analizami, pomiarami instalacji sanitarnych w tym wentylacji, klimatyzacji, ogrzewania, wod-kan-gaz, kotłowni, pomp ciepła, przyłączy technicznych oraz wykonywaniem audytów i charakterystyk energertycznych

G7PRO sp. zo.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Projektant Kraków
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy G7PRO sp. zo.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca G7PRO sp. zo.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Hardware Planner - ePLAN

    RECONNECT
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • 13 000-16 000 zł / mies.
    Polecana
    Dodana

Mapa G7PRO sp. zo.o.

Siedziba główna

Praca G7PRO sp. zo.o. - oferty archiwalne

  • Projektant/ Asystent Projektanta

    • Kraków
    • pełny etat
    • Poszukujemy pracownika do naszego biura w Krakowie na stanowisko Projektant lub Asystent Projektanta instalacji ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji

      Swoje CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na adres: praca@g7pro.com.pl

      Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie projektów instalacji centralnego ogrzewania (grzejnikowe, podłogowe, nadmuchowe), charakterystyk energetycznych, wymiennikowni, kotłowni gazowych, systemów wentylacji i rekuperacji, instalacji klimatyzacji.

      Wymagania

      • Znajomość programów z pakietu Audytor (OZC, CO) lub minimum Instal Soft, programu VentPack;
      • Biegła znajomośc aplikacji CAD - głównie AutoCad lub BricsCad;
      • Umiejętność wykonywania bilansów wentylacji dla obiektów, obliczania zysków ciepła;
      • Preferowane osoby z doświadczeniem min. 1 rok w biurze projektowym lub na budowie w branży hvac;
      • Osoby bez doświadczenia tylko z kierunkowym wykształceniem m.in. inżynierskim.

      Oferujemy

      • Umowę o prace na pełny etat;
      • Prace w małym zespole;
      • Uczestnictwo w licznych szkoleniach branżowych;
      • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności ustalane indywidualnie z kandydatami.

      Informujemy, że na podstawie przesłanych dokumentów umawiane będą spotkania tylko z wybranymi kandydatami - osobiście lub w sposób zdalny.

Pracodawcy w Krakowie