Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PRESTIGE INVESTMENT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

PRESTIGE INVESTMENT GROUP

Oferty pracy PRESTIGE INVESTMENT GROUP

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

Grafik
Zawód: grafik   |  Rodzaj: praca stała
Kraków
Szczegóły

Firma PRESTIGE INVESTMENT GROUP poszukuje grafika do social mediów.

Stanowisko: Grafik

Typ umowy: zlecenie/o dzieło/B2B

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie projektów graficznych na social media
  • Tworzenie brandingu firmy
  • Tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań reklamowych i komunikacyjnych (m.in. materiały promocyjne, prezentacje);

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu
  • Znajomość świeżych trendów;
  • Dbałość o detale - perfekcjonizm;
  • Samodzielność;

GRAFIK
Zawód: grafik   |  Rodzaj: kontrakt
Kraków
Szczegóły

Firma PRESTIGE INVESTMENT GROUP poszukuje grafika do projektu platformy internetowej.

  • Przygotowywanie projektu graficznego do witryny webowej;
  • Projekt logotypu;
  • Tworzenie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby działań reklamowych i komunikacyjnych (m.in. landing page, materiały promocyjne, grafiki Social Media, prezentacje);
Wymagania
  • Doświadczenie w projektowaniu webowym - strony www, sklepy, landingpage's;
  • Dobra znajomość zasadach UX/UI w projektowaniu webowych;
  • Znajomość świeżych trendów webowych;
  • Doświadczenie w projektowaniu logotypów;

Adres

ul. Tadeusza Romanowicza 1 / 2
30-702 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Podgórze

Dodatkowe informacje

NIP: 6793171187
REGON: 380662778
KRS: 0000738264

Dyrektor generalny

Maciej Szymon Pogodziński
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 27-06-2018
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kraków