Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k.

Czy to Twoja firma?

Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k. praca

Kraków

Jako Kraksprzęt, dumnie zakorzenieni w Krakowie, jesteśmy liderem w branży budowlanej, specjalizując się w szerokim spektrum usług, które obejmują kompleksowe wykonawstwo robót drogowych, ziemnych, wyburzeniowych i kanalizacyjnych. Nasza historia sięga roku 2002, kiedy to przekształciliśmy się w spółkę jawną, a nasz znaczący rozwój został dodatkowo umocniony w 2009 roku, kiedy to powołaliśmy do życia nową strukturę organizacyjną.

Nasze usługi charakteryzują się nie tylko wysoką jakością, ale także innowacyjnością i doskonałą organizacją wewnętrzną. Jesteśmy dumni z naszego kapitału ludzkiego – zespołu profesjonalistów, którzy są sercem naszej firmy. Nasz sprzęt to gwarancja gotowości technicznej, która umożliwia nam realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko makro i mikroniwelację terenu, ale także wykopy szerokoprzestrzenne, liniowe, punktowe, a także stabilizację gruntów rodzimych. Nasze nawierzchnie brukowe i betonowe, podbudowy oraz stabilizacja gruntu cementem to tylko niektóre z usług, które wykonujemy z najwyższą starannością. Rozbiórki, wyburzenia, montaż kolektorów opadowych, studni, przepompownie, separatory, a także zbiorniki retencyjne to elementy infrastruktury, które realizujemy z myślą o trwałości i bezpieczeństwie.

Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie techniczne w trakcie realizacji projektów, dlatego oferujemy wynajem sprzętu – zarówno w opcji godzinowej, jak i długoterminowej. Nasz serwis, spawanie i naprawa sprzętu to gwarancja niezawodności i ciągłości pracy na budowie.

Jesteśmy firmą, która nieustannie dąży do doskonałości, co znajduje odzwierciedlenie w szybkim i dynamicznym rozwoju. Nasza doskonała organizacja wewnętrzna, kapitał ludzki i sprzętowy to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam na efektywne łączenie różnych zakresów działalności i świadczenie kompleksowej obsługi dla inwestorów.

W Kraksprzęcie zawsze stawiamy na rozwój, jakość i innowacyjność. Jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom przyszłości, realizując projekty, które przyczynią się do budowania lepszego jutra. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona naszych zadowolonych klientów.

Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Budowlaniec - Dam Prace

    Van Vugt Verhuur BV
    • Holandia
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Pracownik budowlany - Dania

    FPS2004 ApS
    • Dania
    Popularna
    Dodana
  • Pracownik budowlany - płytkarz/glazurnik

    FPS2004 ApS
    • Dania
    Dodana

Mapa Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Kraków
  4. Bydgoszcz
  5. Wieliczka
  6. Bochnia
  7. Warszawa
  8. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Majster - Inżynier budowy

    • Kraków
    • pełny etat
    • Firma Kraksprzęt sp. z o.o. sp.k., z długoletnim doświadczeniem w branży budowlanej, zatrudni na stanowisko:

      Majster - Inżynier budowy

      Miejsce pracy: Kraków

      Szczegółowe informacje dostępne są pod numerem telefonu +48 503 095 231

      Zakres obowiązków

      • wykonanie robót zgodnie z dokumentacją techniczną, przyjętym harmonogramem, zasadami sztuki budowlanej oraz przepisami prawa,
      • nadzór i koordynacja prac firm podwykonawczych oraz podległych pracowników,
      • optymalizacja wykorzystania powierzonego sprzętu oraz materiałów budowlanych;
      • rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
      • prowadzenie dokumentacji technicznej oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej;
      • wykonywanie obmiaru i rozliczeń wykonywanych robót;

      Wymagania

      • wykształcenie techniczne (min. średnie)
      • umiejętność czytania rysunków technicznych;
      • obsługa niwelatora optycznego
      • minimum kilkuletnie doświadczenie w branży drogowej w tym niwelacja terenu, podbudowy, nadzór na pracami brukarskim, kanalizacja
      • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy;
      • zdolności interpersonalne, komunikatywność;
      • czynne prawo jazdy kat. B;

      Oferujemy

      • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat);
      • stałe wynagrodzenie;
      • możliwość zakwaterowania dla osób spoza Krakowa;
      • prywatną opiekę medyczną i dodatkowe ubezpieczenie;
      • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń.

Pracodawcy w Krakowie