Czy to Twoja firma?

Techramps sp. z o.o. Sp. Kom. praca

Kraków

Grupa Techramps

Kim jesteśmy? Tworzymy polską grupę zrzeszającą marki zajmujące się projektowaniem i budową obiektów sportowych. Już od 18 lat zajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji. Z dumą możemy stwierdzić, że wyposażamy europejskie miasta w najlepsze skateparki, pumptracki, flowparki, wakeparki, waveparki oraz snowparki. Pracę całego zespołu Grupy Techramps opieramy na wspólnie wypracowanych wartościach: profesjonalizmie, zaangażowaniu, współpracy i innowacyjności. Nasz zespół tworzą ludzie dla których sport jest jednym z życiowych priorytetów. Łącząc pasję z pracą zawodową realizujemy potrzebę dzielenia się tym co dla nas ważne i tworzenia dla innych.

Techramps Sp. z o.o. Sp. Kom. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Kraków
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Techramps Sp. z o.o. Sp. Kom.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Techramps Sp. z o.o. Sp. Kom.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Techramps Sp. z o.o. Sp. Kom.

Siedziba główna

Praca Techramps Sp. z o.o. Sp. Kom. - oferty archiwalne

  • Pracownik Budowlany/ Nadgodziny 150%/ Diety

    Techramps Sp. z o.o. Sp. Kom.
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      Pracownik Budowlany

      Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku polskim na adres:

      rekrutacja@grupatechramps.com

      Zakres obowiązków

      Twoje zadania:

      - skręcanie szalunków ze sklejki

      - wykonywanie prac zbrojarskich ( szkolimy )

      - zacieranie betonu na gładko ( szkolimy )

      - pomoc przy natryskiwaniu betonu metoda torkretowania

      - praca przy załadunkach i rozładunkach transportów związanych z inwestycją

      - wykonywanie prac budowlanych zgodnie z projektem, harmonogramem i wytycznymi bezpośredniego przełożonego

      - udział w delegacjach firmowych

      Wymagania

      Czego wymagamy:

      - wykształcenia zawodowego

      - doświadczenia w pracy na budowie min. 2 lata

      - prawa jazdy kat. B

      - dyspozycyjności, zaangażowania, sumienności

      - mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego, uprawnienia na wózek widłowy, koparkę lub inne sprzęty budowlane

      - gotowości do pracy na terenie całego kraju

      Oferujemy

      Co oferujemy

      - pracę na pełny etat na podstawie umowy o pracę ( płatne nadgodziny i diety )

      - pracę w stabilnej i rozwojowej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

      - możliwość rozwoju zawodowego i awansu w ramach struktur Grupy

Pracodawcy w Krakowie