Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - SAPIENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

SAPIENCY sp. z o.o.

Nasz Holding składa się z 3 marek: Sapiency, Mosaico oraz Copernic. 

Sapiency to własny blockchain i kryptowaluta, to także aplikacja mobilna będąca nadbudową nad bazą, jaką są social media. Sapiency daje wszystkim użytkownikom możliwość monetyzowania ich marki osobistej poprzez emisję i dystrybucję tokenów personalnych, a wszystko za sprawą intuicyjnej i prostej w użyciu aplikacji.

Mosaico to platforma do tokenizacji projektów, dzięki czemu można pozyskać kapitał na rozwój poprzez sprzedaż cyfrowych aktywów. Mosaico jest zintegrowane z giełdą Kanga Exchange. Aktualnie nikt na świecie nie proponuje tak kompleksowego rozwiązania do zarządzania rozproszonym akcjonariatem dla projektów i firm. 

Copernic to inicjatywa, która zmienia otaczający nas świat na lepsze, za sprawą energii odnawialnej. Celem Copernica jest zbudowanie tysiąca farm fotowoltaicznych oraz przeprowadzenie transformacji energetycznej w Polsce. 

Oferty pracy Sapiency Sp. z o.o.

Sapiency Sp. z o.o.

Prawnik

Zawód: prawnik Rodzaj: umowa o pracę
Sapiency Sp. z o.o.
Sapiency Sp. z o.o.
bieżące wsparcie prawne holdingu w zakresie szeroko rozumianego prawa umów, sporządzanie i opiniowanie projektów umów, przygotowywanie i sporządzanie opinii prawnych i ...

POLECANA
Kraków
25-01-2021 POLECANA

Adres

ul. Lekarska 1
31-203 Kraków
województwo małopolskie
powiat Kraków
gmina Kraków-Krowodrza

Dodatkowe informacje

NIP: 9452228249
REGON: 383564042
KRS: 0000789717

Dyrektor generalny

Rahim Blak
Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców: 05-06-2019
Źródło: GUS, KRS

Pracodawcy z miasta Kraków