Andel Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Andel Polska sp. z o.o. praca

Kraków

Firma Andel Polska Sp. z o.o.  lider na rynku polskim świadczący kompleksowe usługi z zakresu ochrony środowiska, dostawca innowacyjnych rozwiązań  dla sektora energetycznego, kolejnictwa, kopalnictwa i pozostałych gałęzi przemysłu.

Andel Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Andel Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Andel Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Prywatna opieka lekarska

Podane powyżej benefity nie są oficjalnym elementem oferty pracy. Zostały wyselekcjonowane na podstawie historycznych ogłoszeń za pomocą algorytmów sztucznej inteligencji.

Mapa Andel Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Andel Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Lublin
  5. Rzeszów
  6. Bydgoszcz
  7. Nowy Sącz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Andel Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Inżynier budowy

    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat

      Miejsce pracy: Kraków

      Zakres obowiązków

      • nadzór nad realizacją robót budowlanych
      • prowadzenie negocjacji z dostawcami i podwykonawcami
      • obsługa zamówień na materiały i podwykonawców do realizacji prowadzonych inwestycji
      • współpraca w przygotowywaniu dokumentacji technicznej i powykonawczej
      • przygotowywanie dokumentacji przetargowej oraz kosztorysów

      Wymagania

      • znajomość pakietu, AutoCAD, MS Office
      • wykształcenie wyższe
      • znajomość podstawowych przepisów prawnych z zakresu prawa budowlanego,
      • dokładność, skrupulatność, rzetelność, zaangażowanie
      • samodyscyplina
      • dobra organizacja pracy
      • prawo jazdy kat. „B”
      • doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi inwestycji

      Oferujemy

      • praca w ambitnym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
      • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
      • pakiet szkoleń stanowiskowych
      • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
      • elastyczność w sposobie zatrudnienia (Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Samozatrudnienie)
      • dofinansowanie zajęć sportowych
      • prywatna opieka medyczna
      • dofinansowanie szkoleń i kursów
      • spotkania integracyjne

Pracodawcy w Krakowie