Czy to Twoja firma?

Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS praca

Kędzierzyn-Koźle
Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Monter klimatyzacji-NIEMCY

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Szlifierz

    Armadas BV
    • Holandia
    • bez doświadczenia
    Wygasa
  • Monter klimatyzacji!!!

    • Niemcy
    Wygasa

Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS - oferty archiwalne

  • Pakowacz posiłków

    Małgorzata Naraniecka-Barciak MARGOS
    • Kędzierzyn-Koźle
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pakowanie gotowych dań/produktów, przygotowanie produktów/ dań do wysyłki, utrzymanie czystości na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wyk. bez znaczenia, osoba schludna, pracowita, mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna Praca pon.-pt. 7-15

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kędzierzynie-Koźlu