Czy to Twoja firma?

GRAAL S.A. praca

Kartoszyno
GRAAL S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry

Oferty pracy GRAAL S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GRAAL S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca GRAAL S.A. - oferty archiwalne

  • Młodszy specjalista ds. kadr

    GRAAL S.A.
    • Kartoszyno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Przygotowywanie umów, aneksów, porozumień, wypowiedzeń, świadectw pracy itp.;
      • Sporządzanie teczek osobowych, prowadzenie i aktualizacja akt osobowych;
      • Generowanie zaświadczeń dla pracowników;
      • Obsługa PPK;
      • Prowadzenie rejestru upoważnień do przetwarzania danych osobowych;
      • Obsługa pracowników w zakresie ubezpieczenia grupowego i pakietów medycznych;
      • Wprowadzanie danych do systemu IFS (dane nowych pracowników, harmonogramy pracy, nieobecności itp.);
      • Obsługa programu Płatnik
      • Monitorowanie ważności badań lekarskich, szkoleń BHP
      • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne;
      • Udział w projektach z obszaru HR oraz inicjowanie usprawnień w tym obszarze.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Samoorganizacja pracy i przejawianie inicjatyw, bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : poszukiwanie informacji [Inne] : • Nie musisz mieć doświadczenia w zakresie kadr – liczy się motywacja i chęć korzystania z naszego wsparcia • Mile widziane wykształcenie w zakresie kadr lub ukończony kurs kadrowo-płacowy • Dobra znajomość obsługi arkusza kalkulacyjnego • Umiejętność poszukiwania informacji • Pozytywne podejście do ludzi i pracy • Doskonała organizacja pracy własnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kartoszynie