Czy to Twoja firma?

Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna praca

Jędrzejów
Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika wytwórstwo / rzemiosło praca fizyczna

Oferty pracy Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna

Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna - oferty archiwalne

  • Szwaczka

    Firma REGINA Beata Wójcik Jarosław Wójcik Spółka Cywilna
    • Jędrzejów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Szycie na maszynach szwalniczych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: Umiejętność szycia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy
  • Konstruktor odzieży

    • Jędrzejów
    • 2 800 zł / mies.

      projektowanie, konstrukcja szablonów, szycie odzieży, pierwowzory

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: projektowanie, konstrukcja odzieży, Umiejętność szycia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Prasowaczka

    • Jędrzejów
    • 2 800-3 800 zł / mies.

      Prasowanie

      Wymagania

      • Uprawnienia: umiejętnośc prasowania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 800 PLN

Pracodawcy w Jędrzejowie