Czy to Twoja firma?

ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Jarosław
ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ochrony

    ROTIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Przemyśl
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Kontrola zabezpieczeń, prowadzenie ewidencji osób i pojazdów, dbanie o bezpieczeństwo pracowników firmy, ochrona obiektu i mienia firmy, nadzorowanie wizualne budynku, patrolowanie terenu, przestrzeganie procedur wyznaczonych przez klienta.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w ochronie obiektów i imprez masowych oraz kurs samoobrony. Niekaralność, dobry stan zdrowia i kondycja psycho - fizyczna, dyspozycyjność, uczciwość, wysoka kultura osobista.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 20 - 25 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto za godzinę
  • Ochroniarz

    • Jarosław

      Dbanie o bezpieczeństwo pracowników firmy,ochranianie obiektu i mienia firmy,
      nadzorowanie wizualne budynku analizowanie zdarzeń w obiekcie i prowadzenie ich rejestru,patrolowanie terenu, dokonywanie jego obchodów, prowadzenie ewidencji osób i pojazdów,przestrzeganie procedur wyznaczonych przez klienta, kontrola zabezpieczeń.

      wykształcenie zasadnicze zawodowe,
      doświadczenie w ochronie obiektów i imprez masowych., mile widziana znajomość języka angielskiego (w stopniu rozumiejącym polecenia).

      Praca : ochrona obiektu (pomoc humanitarna ) w Przemyślu.

      KONTAKT: tel.537 983 961

      Oferujemy

      • Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie / Pracodawca zapewnia 160 godz w miesiącu.
  • Specjalista do spraw handlu

    • Jarosław
    • pełny etat
    • 3 000-5 000 zł / mies.

      Zdobywanie , przyjmowanie i realizacja zamówień na usługi transportowe z obszaru Unii Europejskiej i poza EU, sporządzane ofert handlowych, aktywne poszukiwanie nowych kontrahentów oraz podtrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami.
      wykształcenie średnie, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego, znajomość MS Office, rozwinięte zdolności negocjacyjne i handlowe.
      Mile widziane: doświadczenie, prawo jazdy kat. B,
      orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.
      Możliwość wykonywania pracy zdalnie.

      Wymagania

      • Uprawnienia: obsługa komputera (MS OFFICE), Internet

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jarosławiu