Czy to Twoja firma?

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE praca

Gryfino
POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) praca fizyczna

Oferty pracy POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE - oferty archiwalne

  • Technik informatyk/informatyk

    POWIATOWA STACJA SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNA W GRYFINIE
    • Gryfino
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Instalacja i obsługa sprzętu komputerowego z systemem MS Windows 10 / 11;
      Zapewnienie wsparcia technicznego dla użytkowników w zakresie sprzętu komputerowego, zainstalowanego oprogramowania (system operacyjny, oprogramowanie biurowego), obsługi sieci komputerowej itp.;
      Przygotowywanie sprzętu komputerowego dla użytkowników końcowych;
      Prowadzenie ewidencji użytkowanego sprzętu komputerowego oraz oprogramowania (dedykowany system informatyczny);
      Prowadzenie szkoleń stanowiskowych z obsługiwanych systemów operacyjnych oraz pakietów biurowych dla pracowników;
      Udział w projektach wdrożeniowych, opracowywanie wymagań technicznych i funkcjonalnych w ramach prac rozwojowych istniejącego systemu informatycznego oraz nowych wdrożeń;
      Administrowanie stroną internetową PSSE w Gryfinie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: ambicjonalne i sumienne podejście do powierzonych zadań, biegła obsługa komputera , administrowanie systemami komputerowymi
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejętność diagnostyki problemów ze sprzętem komputerowym, oprogramowaniem systemów operacyjnych, biurowych oraz sieci komputerowej; [Umiejętność 1] : Znajomość administracji Active Directory; Znajomość pakietu Microsoft 365: Outlook, Word, Excel, SharePoint, Teams;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gryfinie