Czy to Twoja firma?

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie praca

Gryfino
Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie

Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie - oferty archiwalne

  • Pomoc nauczyciela

    Szkoła Podstawowa Nr 3 w Gryfinie
    • Gryfino
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad uczniami w klasie(wraz z nauczycielem), pomoc przy rozbieraniu, ubieraniu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: Praca z dziećmi
      • Inne wymagania: cierpliwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Gryfino
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      utrzymanie czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, podlewanie kwiatów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 14:00-22:00

Pracodawcy w Gryfinie