Czy to Twoja firma?

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej praca

Gorzyce
Pomoc społeczna
Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej

Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Ośrodek Pomocy Społecznej w Gorzycach Warsztat Terapii Zajęciowej
    • Gorzyce
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Praca z dorosłymi osobami niepełnosprawnymi,
      Współpraca z rodzinami uczestników,
      Prowadzenie terapii indywidualnej i grupowej,
      Koordynowanie zespołu terapeutycznego,
      Prowadzenie, nadzorowanie i analiza dokumentacji psychologicznej uczestnika oraz dokumentacji dotyczącej rehabilitacji społecznej i zawodowej,
      Sporządzanie opinii psychologicznych uczestników,
      Sporządzanie innej niezbędnej dokumentacji związanej z zadaniami warsztatu.
      Zatrudnienie na 3/5 etatu, na pozostałą cześć etatu zatrudnienie w Środowidkowym Domu Samopomocy w Gorzycach.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: odpowiedzialność, umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: [Inne] : Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Instruktor terapii zajęciowej (pracownia stolarsko - ramiarska)

    • Gorzyce
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat

      Prowadzenie procesu rehabilitacji uczestników WTZ na prowadzenie pracowni stolarsko-ramiarskiej (zastępstwo do 10 lutego 2023 r.)

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: terapeuta zajęciowy
      • Uprawnienia: umiejętność pracy z osobami niepełnosprawnymi
      • Inne wymagania: Wykszt. min. średnie i ukończony kurs instruktora terapii zajęciowej lub wyższe pedagogiczne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
  • Opiekun osoby niepełnosprawnej

    • Gorzyce

      opieka nad osobą niepełnosprawną w jej miejscu zamieszkania; 2-3 godz. dziennie

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w opiece nad osobą niepełnosprawną.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa

Pracodawcy w Gorzycach