Czy to Twoja firma?

Murbet Gabrylewicz sp. j. praca

Ełk

W sercu malowniczego regionu północno-wschodniej Polski, w Ełku, znajduje się nasza firma - Murbet Gabrylewicz. Jesteśmy dumni, że od ponad dwóch dekad służymy naszym klientom jako wiodący dystrybutor materiałów budowlanych, wykończeniowych oraz wyrobów hutniczych. Nasza historia to czas ciągłego rozwoju i budowania zaufania wśród odbiorców, którzy cenią sobie jakość i profesjonalizm.

W naszej ofercie znajdą Państwo nie tylko szeroki wybór materiałów budowlanych, ale również wyroby hutnicze, które odpowiadają najnowszym trendom i technologiom w branży. Rozumiemy, jak ważne jest dostosowanie się do zmieniających się potrzeb rynku, dlatego stale poszerzamy nasz asortyment o produkty spełniające rygorystyczne normy jakościowe.

Nie ograniczamy się jedynie do dystrybucji. W Murbet Gabrylewicz oferujemy także wypożyczalnię narzędzi i rusztowań, co pozwala naszym klientom na elastyczne zarządzanie potrzebnym sprzętem. Dzięki naszym usługom przetwórstwa stali i prefabrykacji zbrojeń, możemy dostarczać rozwiązania szyte na miarę, wspierając tym samym realizację nawet najbardziej wymagających projektów budowlanych.

Zdajemy sobie sprawę, że sukces w budownictwie to nie tylko materiały, ale również wiedza i doświadczenie. Dlatego nasz zespół oferuje profesjonalne doradztwo i kosztorysowanie, pomagając naszym klientom w wyborze najlepszych rozwiązań. Nasza specjalistyczna obróbka metali żelaznych i nieżelaznych oraz transport materiałów budowlanych to kolejne ogniwa naszej kompleksowej obsługi.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie bliskie relacje z klientami. Nasze zgromadzone doświadczenie i kapitał pozwalają nam na elastyczne reagowanie na potrzeby rynku i dostarczanie produktów najwyższej jakości. Dzięki naszemu parkowi maszynowemu i doświadczonemu personelowi, jesteśmy w stanie zapewnić szybką i efektywną realizację zamówień.

W Murbet Gabrylewicz zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, a nasze produkty i usługi są deklaracją naszego zaangażowania w budowanie lepszej przyszłości. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się wartością, jaką dostarczamy każdego dnia.

Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł obsługa klienta / call center

Oferty pracy Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

Praca alert - powiadomienia

Praca Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

  • Sprzedawca - kasjer

    Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna
    • Ełk
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna

Siedziba główna

Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Murbet Gabrylewicz Spółka Jawna - oferty archiwalne

  • Pomocnik spawacza

    • Ełk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      pomoc w spawaniu elementów stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator maszyn cnc

    • Ełk

      obsługa maszyn CNC

      Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Ełku