Czy to Twoja firma?

PRIBO-EPB Spółka z o. o. praca

Ełk
usługi remontowo-budowlane
PRIBO-EPB Spółka z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRIBO-EPB Spółka z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRIBO-EPB Spółka z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRIBO-EPB Spółka z o. o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRIBO-EPB Spółka z o. o. - oferty archiwalne

  • Pracownik ogólnobudowlany

    PRIBO-EPB Spółka z o. o.
    • Ełk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prace remontowo - budowlane

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Inne wymagania: pożądane doświadczenie zawodowe 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 17,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Elektromonter

    • Ełk

      prace przy instalacjach elektrycznych

      Wymagania

      • Inne wymagania: pożądane doświadczenie zawodowe6 miesięcy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia

Pracodawcy w Ełku