Czy to Twoja firma?

BUDJAFEX Budownictwo, Konserwacja Zabytków i Handel Janusz Felczak, Ilona Kosecka, Katarzyna Felczak praca

Działdowo
BUDJAFEX Budownictwo, Konserwacja Zabytków i Handel Janusz Felczak, Ilona Kosecka, Katarzyna Felczak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Działdowo
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUDJAFEX Budownictwo, Konserwacja Zabytków i Handel Janusz Felczak, Ilona Kosecka, Katarzyna Felczak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDJAFEX Budownictwo, Konserwacja Zabytków i Handel Janusz Felczak, Ilona Kosecka, Katarzyna Felczak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BUDJAFEX Budownictwo, Konserwacja Zabytków i Handel Janusz Felczak, Ilona Kosecka, Katarzyna Felczak - oferty archiwalne

  • Glazurnik

    BUDJAFEX Budownictwo, Konserwacja Zabytków i Handel Janusz Felczak, Ilona Kosecka, Katarzyna Felczak
    • Działdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki związane z zawodem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie i umiejętności w pracy w zawodzie glazurnika

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany/pracownik prac wykończeniowych

    • Działdowo

      Prace ogólnobudowlane, wykończeniowe, docieplenia budynków, konserwacja zabytków, układanie glazury.

      Wymagania

      • Inne wymagania: pracodawca nie określa wymagane wykształcenia, oczekuje doświadczenia w pracach ogólnobudowlanych, glazurniczych, przy docieplaniu budynków, przy renowacji zabytków

      Oferujemy

Pracodawcy w Działdowie