Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz praca

Dobroń
biuro nieruchomości; usługi budowlane;
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe SENDPOL Paweł Senderowicz
    • Dobroń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie biura firmy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ogrodnik

    • Dobroń

      pielęgnacja terenów zieleni

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: staż pracy: 1 miesiąć

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Dobroniu