Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko praca

Dębno

W sercu malowniczego Dębna, w otoczeniu zieleni i śpiewu ptaków, znajduje się miejsce, gdzie każdy dzień jest przygodą pełną odkryć – to nasze Niepubliczne PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią społeczności lokalnej, oferując najmłodszym mieszkańcom nie tylko edukację, ale także radość i bezpieczeństwo.

Nasze przedszkole to nie tylko budynek, to przestrzeń, gdzie wartości takie jak dobro i bezpieczeństwo dzieci są nie tylko słowami, ale przede wszystkim codzienną praktyką. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby nasi podopieczni czuli się u nas jak w drugim domu – miejscu, w którym mogą bezpiecznie rozwijać swoje pasje i talenty.

Oferujemy bogaty program edukacyjny, który jest dostosowany do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka. Nasze zajęcia są tak zaplanowane, aby wspierać wszechstronny rozwój maluchów – zarówno w sferze intelektualnej, jak i emocjonalnej. Z wielką radością obserwujemy, jak nasze przedszkolaki rosną, uczą się nowych rzeczy i przeżywają swoje małe, wielkie sukcesy.

Nie zapominamy także o magii dzieciństwa – organizujemy różnorodne wydarzenia okolicznościowe i świąteczne, które na długo zostają w pamięci dzieci. Te uroczystości to czas, kiedy wspólnie świętujemy, bawimy się i tworzymy niezapomniane wspomnienia.

Jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznego środowiska dla dzieci, potwierdzone stosowaniem Standardów Ochrony Małoletnich, jest tym, co wyróżnia nas na tle innych placówek. Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się u nas szczęśliwe, bezpieczne i doceniane.

W naszym przedszkolu każdy dzień to nowa strona do napisania w księdze dzieciństwa. Zapraszamy do wspólnego tworzenia tej historii, gdzie każde dziecko jest bohaterem, a edukacja to pasjonująca podróż pełna przyjaźni, miłości i wzajemnego szacunku.

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko

Siedziba główna

PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSZKOLE TOWARZYSTWA SALEZJAŃSKIEGO im. św. Jana Bosko - oferty archiwalne

  • Psycholog

    • Dębno
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych ucznów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspieranie mocnych stron uczniów, diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspieranie rozwoju uczniów, udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 550 - 1 700 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Psycholog

    • Dębno
    • 1 500-1 700 zł / mies.

      1. Prowadzenie badań i działań diagnostycznych uczniów, w tym diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych oraz możliwości psychofizycznych uczniów w celu określenia przyczyn niepowodzeń edukacyjnych oraz wspieranie mocnych stron uczniów
      2. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych oraz wspieranie rozwoju uczniów
      3. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 1 500 - 1 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona od stażu pracy oraz stopnia awansu zawodowego

Pracodawcy w Dębnie