Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE POLSTYR SPÓŁKA Z O.O. praca

Człuchów
produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE POLSTYR SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE POLSTYR SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE POLSTYR SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE POLSTYR SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE POLSTYR SPÓŁKA Z O.O.
    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pakowanie towarów, naklejanie etykiet , składanie wyrobów z półfabrykatów i pakowanie w kartony i worki

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: Umowa zlecenie do 6 miesięcy z możliwością podjęcia zatrudnienia na umowe o pracę praca w godzinach od 6.00 do 14.00; od 14.00 do 22.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 23 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 23zł/h

    • Człuchów

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 21zł/h

Pracodawcy w Człuchowie