Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ praca

Czerwionka-Leszczyny
Pozostałe pośrednictwo pieniężne
SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center bankowość / finanse

Oferty pracy SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ - oferty archiwalne

  • Dysponent-kasjer

    SPÓŁDZIELCZA KASA OSZCZĘDNOŚCIOWO-KREDYTOWA ZIEMI RYBNICKIEJ
    • Kietrz
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      dokonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych itp.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, znajomość programu Microsoft office
      • Inne wymagania: Miejsce wykonywania pracy: Baborów oraz Kietrz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Miejsce wykonywania pracy: Baborów oraz Kietrz
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Czerwionce-Leszczynach