Czy to Twoja firma?

USŁUGOWY ZAKŁAD UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARK RYSZARD BANDER praca

Choszczno
USŁUGOWY ZAKŁAD UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARK RYSZARD BANDER najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy USŁUGOWY ZAKŁAD UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARK RYSZARD BANDER

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca USŁUGOWY ZAKŁAD UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARK RYSZARD BANDER

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca USŁUGOWY ZAKŁAD UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARK RYSZARD BANDER - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    USŁUGOWY ZAKŁAD UTRZYMANIA CZYSTOŚCI MARK RYSZARD BANDER
    • Choszczno
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      pracownik gospodarczy
      (praca na terenie Rzecka)

      Wymagania

      • Inne wymagania: Praca na terenie Rzecka. Godziny pracy od 15:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 275,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na terenie Rzecka. Godziny pracy od 15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Choszczno
    • 1 400 zł / mies.

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godziny pracy 11-15.00

Pracodawcy w Choszcznie