Twoje wsparcie w rekrutacji
Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - PIEKARNIA MATEUSZ SPÓŁKA CYWILNA - B. J LANGER

Oferty pracy PIEKARNIA MATEUSZ SPÓŁKA CYWILNA - B. J LANGER

Aktualnie brak ofert pracy od tego pracodawcy

Archiwalne ogłoszenia

ROBOTNIK MAGAZYNOWY
Zawód: magazynier   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Choczewo
Szczegóły
Zakres obowiązków
PRACA NOCNA (OD 24.00 DO 06.00). KROJENIE PIECZYWA, PRZYGOWOWANIE DO ZAŁADUNKU Forma kontaktu z pracodawcą: osobiście po uprzednim kontakcie telefonicznym.
Wymagania
Wykształcenia:
brak lub niepełne podstawowe, brak
Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:
NIE
KIEROWCA KAT. B
Zawód: kierowca   |  Rodzaj: umowa na okres próbny
Choczewo
Szczegóły
Mile widziana osoba z gminy Choczewo. Praca od godziny 05.00. Wysokość wynagrodzenia do uzgodnienia.
Możliwość dopelnienia etatu na stanowisku pomocnik magazynowy.
Wymagania
Uprawnienia:
prawo jazdy kat. B
NIE
PIEKARNIA MATEUSZ SPÓŁKA CYWILNA - B. J LANGER
84-210 Choczewo
Wojska Polskiego 8

Pracodawcy z miasta Choczewo

Popularni pracodawcy z województwa: Pomorskie

Sylva
Lobo HR
FBSerwis SA
We Drive
Simple Media
The Point