Czy to Twoja firma?

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie praca

Bytów
Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe hr / kadry

Oferty pracy Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie - oferty archiwalne

  • Stażysta (starszy ratownik, ratownik kierowca)

    Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Bytowie
    • Bytów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      ochrona życia, zdrowia, mienia lub środowiska przed pożarem, klęską żywiołową lub innym miejscowym zagrożeniem, ratowanie zagrożonego życia, zdrowia, mienia i środowiska poprzez udział w działaniach ratowniczo - gaśniczych, udział w ćwiczeniach, manewrach i szkoleniach, prowadzenie pojazdu pożarniczego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: szczegółowe wymagania zostały podane w ogłoszeniu, zamieszczonym na stronie internetowej KP PSP w Bytowie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 172 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bytowie