Czy to Twoja firma?

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju praca

Busko-Zdrój
Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Psycholog Busko-Zdrój
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju

Praca Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Busku-Zdroju
    • Busko-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800-3 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Poradnictwo indywidualne i grupowe, praca z osobami niepełnosprawnymi w miejscu zamieszkania, prowadzenie interwencji środowiskowej, obsługa telefonu zaufania, prowadzenie dokumentacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne, kierunek: psychologiczne
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe magisterskie w zakresie psychologii, umiejętność poradnictwa indywidualnego i grupowego, interwencja w sytuacjach kryzysowych, mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Busku-Zdroju