Czy to Twoja firma?

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej praca

Bukowno
pomoc społeczna
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Księgowy Bukowno
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej - oferty archiwalne

  • Pomoc administracyjna

    Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Bukowno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 920 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      naliczenie płac, nadzorowanie prawidłowego obiegu otrzymanych i wystawionych dowodów księgowych, wprowadzanie przelewów w bankowości internetowej,
      przygotowaniu dowodów księgowych do ewidencji w programie finansowo-księgowym,
      wprowadzaniu danych do systemu kadrowo-płacowego,
      kontrolowaniu i uzgadnianiu rozrachunków z kontrahentami,
      sporządzaniu deklaracji podatkowych, zestawień, sprawozdań i raportów,
      przygotowywaniu dokumentacji inwentaryzacyjnej, prowadzenie książki ewidencji
      archiwizowaniu dowodów księgowych,
      współpracy w zakresie księgowym z podmiotami zewnętrznymi, np. bankami, urzędami, kontrahentami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: ANALITYCZNY UMYSŁ, Kurs Kadry i płace, chęć i motywacja do pracy
      • Inne wymagania: zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 920 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bukownie