Czy to Twoja firma?

Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Biłgoraj
produkcja energii cieplnej
Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Elektryk/automatyk

    Biłgorajskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Biłgoraj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Bieżąca eksploatacja i monitorowanie oraz konserwacja, przeglądy, remonty urządzeń instalacji elektroenergetycznych i energetycznych ( kotłów wodnych, stacji uzdatniania wody, węzłów cieplnych)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: uprawnienia SEP dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu do 1KV w zakresie E ( mile widziane 15 kV )

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy 6.00-14.00; 14.00-22.00; 22.00 - 6.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik fizyczny

    • Biłgoraj

      praca w ciepłowni miejskiej

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Biłgoraju