Czy to Twoja firma?

Zakład Cukierniczy-Gałka Krzysztof w spadku praca

Biłgoraj
produkcja chleba oraz wyrobów piekarniczych
Zakład Cukierniczy-Gałka Krzysztof w spadku najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Biłgoraj
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Cukierniczy-Gałka Krzysztof w spadku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Cukierniczy-Gałka Krzysztof w spadku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Cukierniczy-Gałka Krzysztof w spadku - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu dostawczego

    Zakład Cukierniczy-Gałka Krzysztof w spadku
    • Biłgoraj
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      rozwożenie pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 1400 zł brutto +premia uzależniona od wyników sprzedaży godz. pracy 4.00 - 8.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Biłgoraju