Czy to Twoja firma?

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian praca

Biłgoraj
Produkcja pieczywa, wytwarzanie produktów przemiału zbóż
Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian

Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy KULANICA Kulanica Marian
    • Biłgoraj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      proste prace pomocnicze np. krojenie pieczywa

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane doświaczenie zawodowe lub wykształcenie kierunkowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: godz. pracy 17.00-01.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Biłgoraju