Znajdź wymarzoną
ofertę pracy i APLIKUJ

Pracodawca - Aludyne Poland Sp. z o.o.

             

Firma Aludyne to wiodący, globalny producent odlewanych z aluminium, magnezu i żeliwa oraz obrobionych maszynowo elementów części samochodowych. Aludyne zajmuje się dostarczaniem innowacyjnych oraz szytych na miarę, rozwiązań inżynieryjnych i produkcyjnych dla produktów o kluczowym znaczeniu dla bezpieczeństwa samochodów. Firma posiada swoje fabryki w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Europie i Chinach.

Działalność firmy Aludyne Poland w Polsce rozpoczęła się w Bielsku-Białej w kwietniu 2021. Firma Aludyne zakupiła linie produktową CastLight (zakład odlewni) od firmy Shiloh Industries. Obecnie zakład w Bielsku-Białej zatrudnia około 230 pracowników i zajmuje się produkcją elementów strukturalnych z magnezu dla branży motoryzacyjnej: struktury deski rozdzielczej, siedzeń oraz konstrukcji dachów do kabrioletów. Głównymi obszarami produkcyjnymi w zakładzie są: odlewnia, obróbka CNC oraz szlifiernia.

Oferty pracy Aludyne Poland Sp. z o.o.

PROMOWANA
ALUDYNE.COM

Księgowy ds. należności

ALUDYNE.COM
ALUDYNE.COM
Księgowy umowa o pracę pełny etat
zarządzanie fakturami sprzedażowymi lub/i wpływami na rachunek bankowy monitorowanie przeterminowanych należności klientów i pomoc w ich ściąganiu rozwijanie i utrzymywanie efektywnych relacji ...

POLECANA
Bielsko-Biała
16-07-2021 POLECANA
ALUDYNE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA
43-300 BIELSKO-BIAŁA
ul. WYZWOLENIA nr 84