Czy to Twoja firma?

ALKO ELEMENTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Bielawa
ALKO ELEMENTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Bielawa
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy ALKO ELEMENTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ALKO ELEMENTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ALKO ELEMENTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Monter stolarki aluminiowej

    ALKO ELEMENTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Bielawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Budowa konstrukcji aluminiowych,tarasy,ogrody zimowe,letnie.Występuje dźwiganie do 20 kg.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: ślusarz
      • Uprawnienia: ślusarz
      • Inne wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o kierunku ślusarz

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 2800,-na okresie próbnym-po okresie próbnym możliwość pracy stałej -praca na jedną
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Bielawie