Czy to Twoja firma?

Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki praca

Białka
Zakład Usług Cateringowych
Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kucharz / kucharka - Hotel GrandSal

    Kopalnia Soli "Wieliczka"
    • Wieliczka
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kucharz śniadaniowy, pomoc kuchenna

    FHU KARAT Adam Rajpold
    • Kraków
    • umowa zlecenie
    • запрошуємо працівників з України
    • 35-40 zł / godz.
    Dodana
  • Pokojowa

    Chochołowy Dwór
    • Jerzmanowice
    • umowa o pracę tymczasową
    Dodana

Mapa Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki

Siedziba główna

Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Kraków
  2. Sucha Beskidzka
  3. Bielsko-Biała
  4. Poznań
  5. Warszawa

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Sabina Kozina Zakład Usług Cateringowych Domowe Przysmaki - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna

    • Białka
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pomoc w przygotowywaniu gotowych posiłków, obieranie warzyw, pakowanie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

    • Białka
    • część etatu
    • 2 500 zł / mies.

      sprzątanie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN

    • Białka
    • 2 800 zł / mies.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Białce