Czy to Twoja firma?

TEXO Wojciech Błachnia praca

Legnica
Rozbiórka i burzenie budynków; roboty ziemne
TEXO Wojciech Błachnia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Legnica
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy TEXO Wojciech Błachnia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TEXO Wojciech Błachnia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TEXO Wojciech Błachnia - oferty archiwalne

  • Monter

    TEXO Wojciech Błachnia
    • Legnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Montaż urządzeń sanitarnych (węzły, studnie, rurociągi)
      - Prace porządkowe
      - Obsługa niwelatora
      - Obsługa zgrzewarki doczołowej i elektrooporowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie rysunku technicznego, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 950 PLN
      • Opis wynagrodzenia: . [Godzina zakończenia pracy] : 15:30 [Praca na okres próbny] : 1 miesiąc
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Legnicy