Techvisie B.V.

Czy to Twoja firma?

Techvisie B.V. opinie i informacje

Warszawa

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z calej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze platnej pracy na terenie calej Holandii. Nasze biura stoja zawsze przed Panstwem otworem. 

Ocena rekrutacji przez kandydatów (2)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

4.1

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

4.3

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Dekarz

Aprender

Dodano: 28 dni temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Monter

Proces rekrutacji,jest w trakcie,opóźnienie jest z mojej winy ,że wzg na brak czasu,by móc ja dokończyć. Jednak mam zamiar,uczciwie i do końca,zaprezentować swoją osobę.

Dodano: 9 miesięcy temu

Opinie pracowników o firmie Techvisie B.V. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Techvisie B.V.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Techvisie B.V. (1)

3.8

Na podstawie 25 ocen z Google.

mateusz Chmiel

mateusz Chmiel

Mysle ze mana tylkk jeden mankament z którym wydaje mi sie kazdy zgodzi mianowicie durny podatek za nadgodziny no krótko mowiac robi sie prawie darmo nie oplaca a szkoda bo kazdy zarabia a tak to ani pravownik nie dorobi a agencji tez przepada dodtkowa kasa a oprucz tego goraco polecam bardzo solidna agencja

Dodano: rok temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Techvisie B.V. w opinii klientów i współpracowników

Klienci Agencji Techvisie B.V. podkreślają jej solidność jako jedną z kluczowych cech, dzięki czemu firma cieszy się zaufaniem i poleceniem. Aspekt ten może być sygnałem dla kandydatów do pracy, że mają do czynienia z profesjonalnym i stabilnym partnerem. Mimo pojawienia się uwag dotyczących systemu podatkowego za nadgodziny, która jest obszarem wymagającym uwagi i potencjalnej poprawy, ogólna opinia jest pozytywna. Agencja ta może stanowić atrakcyjne miejsce do rozwijania kariery, pod warunkiem skoncentrowania się na dalszej optymalizacji warunków finansowych dla swoich pracowników.

Opinie Techvisie B.V. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, Techvisie jest firmą, która oferuje różne projekty pracy swoim pracownikom. Wśród wypowiedzi można doszukać się różnych spostrzeżeń dotyczących pracy w firmie.

Pozytywne aspekty
  • Projekty oferowane przez firmę są różnorodne, obiecujące rozwój i różnice w zakresie czasu trwania, które są komunikowane już na początku współpracy.
  • Wstępna selekcja pracowników jest przeprowadzana w sposób doceniany przez kandydatów, co zapewnia, że do pracy dostają się osoby spełniające wymagane kryteria i mające odpowiednie doświadczenie.
Techvisie - podsumowanie opinii

Analizując zgromadzone opinie można zauważyć, że firma Techvisie prezentuje się jako pracodawca oferujący bogaty zakres projektów, przy jednoczesnej trosce o prawidłowy proces selekcji kandydatów. Choć opinie odnoszące się do pewnych aspektów funkcjonowania firmy sugerują miejsca wymagające udoskonalenia, takie jak komunikacja wewnętrzna czy klarowność informacji dotyczących warunków pracy, to wskazują one również na potencjalne kierunki rozwoju i ulepszeń. Ogólne spojrzenie na Techvisie pozwala przypuszczać, że jest to firma z potencjałem, która przy dalszym koncentrowaniu się na pozytywnych aspektach współpracy i rozwiązywaniu kwestii wzmiankowanych przez pracowników, może budować silniejszą pozycję na rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Techvisie B.V.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 19.03.2024

Opinie o pracodawcach w Warszawie