Czy to Twoja firma?

Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM praca

Działdowo
Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna wytwórstwo / rzemiosło produkcja / przemysł

Oferty pracy Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM

Praca alert - powiadomienia

Praca Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM

  • Kamieniarz

    Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM
    • Działdowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ewa Frelczak-Okuniewska ZAKŁAD KAMIENIARSKI EFKAM Nazwa skrócona EFKAM - oferty archiwalne

  • Szlifierz kamienia

    • Działdowo
    • Zakres obowiązków

      Obowiązki związane z wykonywanym zawodem.

      Wymagania

      • Inne wymagania: kondycja fizyczna, mile widziane prawo jazdy kat. B, wymagane doświadczenie w zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Działdowie