Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA praca

Warszawa
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA

  • Dozorca k/m

    SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA NR 138 Z ODDZIAŁAMI INTEGRACYJNYMI IM. JÓZEFA HORSTA - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka hiszpanskiego

    • Warszawa
    • Zakres obowiązków

      - nauka języka hiszpańskiego w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Karta nauczyciela
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość karty nauczyciela, bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego i polskiego. Obowiązki: - nauka języka hiszpańskiego w szkole podstawowej [Zgłoszenia: sp138@eduwarszawa.pl, 22 277 11 19, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 432 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc administracyjna

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo

      - prowadzenie akt osobowych
      - obsługa SIO

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, 1 miesiąc doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość języka polskiego, umiejętność sporządzania umów o pracę oraz wystawiania świadectw pracy. Obowiązki: - prowadzenie akt osobowych - obsługa SIO [Zgłoszenia: sp138@edu.um.warszawa.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + 20% premii + dodatek stażowy + \"13\" *Wynagrodzenie nie mniejsze niż 3010 zł brutti

Pracodawcy w Warszawie