Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Brzeg Dolny praca

Brzeg Dolny
Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Brzeg Dolny najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierownik Brzeg Dolny
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Brzeg Dolny

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Brzeg Dolny

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Brzeg Dolny - oferty archiwalne

  • Kierownik działu gospodarki zasobami mieszkaniowymi

    Spółdzielnia Mieszkaniowa CHEMIK Brzeg Dolny
    • Brzeg Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      dane kontaktowe: tel. 71-319-59-75; e-mal: smchemik@wp.pl;

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: obsługa pakietu MS Office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Brzegu Dolnym