Czy to Twoja firma?

EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Biłgoraj
EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista do spraw rekrutacji pracowników

    EUROOPIEKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Biłgoraj
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      rekrutacja osób z Ukrainy, Białorusi, Rosji, Gruzji, rozmowy w językach ukraińskim, rosyjskim, składanie dokumentacji do urzędów, delegacje po kraju, wynajmowanie mieszkań dla pracowników, kontrolowanie pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Opiekunka domowa

    • Biłgoraj

      Opieka nad osobami w podeszłym wieku. Kontrola prawidłowości przyjmowania leków. Dbanie o higienę podopiecznego. Przygotowywanie posiłków, robienie zakupów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia pielęgniarskie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: -wynagrodzenie: 18,30 zł./godzinę -godz. pracy 7-15; 12-20

Pracodawcy w Biłgoraju