Czy to Twoja firma?

PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA praca

Kraków
hurtownia owoców i warzyw
PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Magazynier Kraków
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA - oferty archiwalne

  • Pracownik magazynowy

    PAWEŁ MUSIAŁ FIRMA HANDLOWO-USŁUGOWA JAŚ FASOLA
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 360 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie towaru, ważenie, układanie, składowanie na regały i palety (miejsce pracy: plac na Rybitwach).

      Praca z towarami o wadze od 5 do 10kg. Sporadycznie od 25 do 50kg.

      Praca między godzinami 5-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Ogólna sprawność fizyczna, sumienność, solidność, zaangażowanie, uczciwość, koordynacja ruchowa, współpraca w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 360 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie