Czy to Twoja firma?

MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA praca

Piątnica Poduchowna
Hotele i podobne obiekty zakwaterowania
MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA

MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA - oferty archiwalne

  • Barman/ barmanka

    MOTEL ZACISZE JABŁOŃSKI, ŁAPIŃSKI, KUCZYŃSKI SPÓŁKA JAWNA
    • Piątnica Poduchowna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa gości lokalu.
      Obsługa kasy fiskalnej.
      Prace porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, średnie zawodowe
      • Uprawnienia: Obsługa kas fiskalnych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: ; 2- zmiany: 6.00-14.00/14.00-22.00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Piątnicy Poduchownej