Grupa Kęty S.A.

Czy to Twoja firma?

Grupa Kęty S.A. opinie i informacje

Kęty

Grupa Kęty S.A. jest nowoczesną firmą o globalnym zasięgu, oferującą klientom najwyższą jakość produktów oraz przejrzyste i uczciwe zasady współpracy. Przypadający na ostatnie 30-lecie okres dynamicznego rozwoju pozwolił nam stworzyć prężny holding przemysłowy osiągający przychody ze sprzedaży na poziomie 5,2 mld PLN, współpracujący z klientami z ok. 60 krajów na całym świecie, utrzymujący jednocześnie status największego w Polsce dostawcy profili i komponentów aluminiowych oraz tworzonych na ich bazie systemów aluminiowych dla budownictwa, a także lidera w produkcji materiałów opakowaniowych i łatwo recyklingowalnych folii polipropylenowych w Polsce. Segment Wyrobów Wyciskanych obejmuje produkcję i sprzedaż profili i komponentów aluminiowych wykorzystywanych m.in. przez branże budownictwa i konstrukcje, motoryzacja i transport drogowy, kolejnictwo, elektrotechnika, inżynieria, AGD.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (2)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

0.8

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Elektronik

Pomimo spełnienia wymagań formalnych brak kontaktu. Jak mam oceniać, jeśli nie bardzo żle?

Dodano: 3 dni temu

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Windykator

Niestety firma nie odpowiada ani negatywnie ani pozytywnie na wyslane CV. Spodziewalam sie czegos wiecej po tak duzej firmie

Dodano: 1 miesiąc temu

Opinie pracowników o firmie Grupa Kęty S.A. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Grupa Kęty S.A.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Grupa Kęty S.A. (3)

3.1

Na podstawie 44 oceny z Google.

Piotr Jacek Szwaja

Piotr Jacek Szwaja

Po przyjeździe idziemy do ochrony zameldować się, zostawiamy numer telefonu i czekamy na telefon by wjechać na wagę, czasami z rozładunkiem wjeżdża się bez oczekiwania na telefon. Na wadzę kierują nas do odpowiedniego magazynu. Po wjeździe na teren firmy idziemy do biura po dokumenty załadunku a następnie do magazynu. W większości ładunków, załadunek suwnicą przez dach. Dokumenty po załadunku odbieramy w biurze magazynu i udajemy się na wagę. Pod firmą jest parking dla samochodów oczekujących na załadunek. Pauzę można wykręcić na stacji BP 500 metrów od firmy. Załoga magazynu bardzo w porządku, ochrona obiektu pomocna i miła. W biurze magazynu dostępna toaleta z prysznicem.

Dodano: 2 lata temu

zibi zibi

zibi zibi

Z bardzo dobrej firmy zrobili burdel!!! Co za ludzie dostali się tam do władzy😡 a kiedyś było tak: Przed firmą jest parking, ale stoją - zajmują miejsce na nim auta osobowe. Miałem wiele razy tu rozladunek zawsze bez problemu i zajmuję on około godziny. Firma na tak😀...

Dodano: 4 lata temu

Kaszkaj 10

Kaszkaj 10

Miła obsługa na wjeździe, rozładunkek w sumie od razu ale chwilę trzeba czekać aż tak wózkowy się pojawi.

Dodano: 5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Grupa Kęty S.A. w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy Grupy Kęty S.A. podkreślają, że firma ta charakteryzuje się bardzo dobrym systemem organizacyjnym. Osoby przybywające na teren przedsiębiorstwa są zobowiązane do odprawy u ochrony, co świadczy o dbałości o bezpieczeństwo i porządek. Pracownicy ochrony uchodzą za pomocnych i uprzejmych, co jest niewątpliwym atutem i może być sygnałem dla kandydatów do pracy o przyjaznej atmosferze wewnątrz firmy. Ponadto wspominana jest obsługa, opisana jako miła, co pokazuje wysoki poziom kultury korporacyjnej.

Ponadto, proces załadunku jest efektywnie zorganizowany, ponieważ w większości przypadków wykonywany jest suwnicą przez dach, co świadczy o nowoczesnych rozwiązaniach logistycznych. Jest to wart podkreślenia element, który może przyciągnąć osoby zainteresowane pracą w dynamicznym i technologicznie zaawansowanym środowisku. Obsługa magazynu, jak wynika z opinii, jest bardzo kompetentna i dobrze zorganizowana, co jest ważne dla osób, które cenią sobie sprawną współpracę.

Z uwag od klientów można również wywnioskować, że Grupa Kęty S.A. oferuje dodatkowe udogodnienia takie jak parking dla pojazdów czekających na załadunek oraz możliwość skorzystania z przerwy w pobliskiej stacji benzynowej. Dostępność toalety z prysznicem w biurze magazynu to kolejny komfortowy aspekt dla kierowców. Takie detale mogą być ważne zarówno dla obecnych, jak i przyszłych pracowników, którzy szukają miejsca pracy z dbałością o dobre warunki.

Mimo że w opinii pojawia się wskazanie na możliwe oczekiwanie na pojawienie się wózkowego, to jest to przedstawiane jako obszar do ulepszenia, co pośrednio świadczy o otwartości firmy na feedback i chęci ciągłego doskonalenia procesów pracy. Dla kandydatów na stanowiska mogą być to oznaki, że ich głos zostanie wysłuchany i mogą mieć realny wpływ na rozwój przedsiębiorstwa.

Reasumując, Grupa Kęty S.A. jawi się jako miejsce, w którym troska o porządek, bezpieczeństwo oraz skuteczność procesów stanowi fundament działania, a dobre warunki pracy i profesjonalizm są na porządku dziennym, co z pewnością przyciągnie potencjalnych kandydatów do pracy.

Opinie Grupa Kęty S.A. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii dostępnych w Internecie, Grupa Kęty S.A. jest postrzegana jako firma oferująca swoim pracownikom możliwości rozwoju oraz szereg benefitów. Pracownicy cenią sobie dostępne szkolenia i kursy, co ma istotny wpływ na ocenę firmy jako pracodawcy.

Aspekty pozytywne
 • Możliwości rozwoju i szkolenia: Pracownicy podkreślają dostęp do różnego rodzaju kursów, w tym kursów językowych, co świadczy o dbałości firmy o rozwój osobisty i zawodowy swoich pracowników.
 • Dofinansowanie studiów: Firma umożliwia pracownikom biurowym korzystanie z dofinansowania do studiów, co jest odbierane jako znaczący plus.
 • Przejrzystość ofert pracy: Opinie wskazują, że firma precyzyjnie określa oczekiwania wobec kandydatów, dając jasny obraz wymagań.
 • Benefity: Wśród plusów wymieniane są także dodatkowe świadczenia, w tym umowa o pracę oraz benefity na dzieci.
Grupa Kęty S.A. - podsumowanie opinii

Grupa Kęty S.A. jest ceniona przez swoich pracowników za szereg możliwości rozwojowych i szkoleniowych, co jest istotnym atutem tej firmy. Korzystanie z kursów językowych i dofinansowanie do edukacji rozszerza perspektywy zawodowe pracowników i wpływa na pozytywny wizerunek firmy. Nie bez znaczenia są także oferowane benefity oraz przejrzystość wymagań w ofertach pracy. Niemniej, niektóre opinie wskazują na obszary wymagające poprawy, takie jak komunikacja płacowa czy organizacja pracy, co w przyszłości może przyczynić się do dalszego wzmocnienia pozycji firmy na rynku.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Grupa Kęty S.A.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 15.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Grupa Kęty S.A.

Pełna nazwa
GRUPA KĘTY SPÓŁKA AKCYJNA
Adres rejestrowy
Kościuszki 111 32-650 Kęty
NIP
5490001468
REGON
070614970
KRS
0000121845
Forma prawna
spółka akcyjna
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
09.07.2002
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 24.42.B Produkcja wyrobów z aluminium i stopów aluminium
 • 24.53.Z Odlewnictwo metali lekkich
 • 29.20.Z Produkcja nadwozi do pojazdów silnikowych; produkcja przyczep i naczep
 • 25.61.Z Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
 • 25.62.Z Obróbka mechaniczna elementów metalowych

Wytwarzanie i zaopatrywanie w energię elektryczną, gaz, parę wodną, gorącą wodę i powietrze do układów klimatyzacyjnych

 • 35.13.Z Dystrybucja energii elektrycznej
 • 35.14.Z Handel energią elektryczną
 • 35.23.Z Handel paliwami gazowymi w systemie sieciowym

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.77.Z Sprzedaż hurtowa odpadów i złomu

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 72.19.Z Badania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Kętach