Grupa Kęty S.A.

Oferty pracy firmy Grupa Kęty S.A.

Archiwalne ogłoszenia o pracę

  • Doradca ds. techniczno - handlowych

    • Kęty
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • technolog
    • młodszy specjalista (junior)
    • Zakres obowiązków

      CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ NA STANOWISKU DORADCY DS. TECHNICZNO – HANDLOWYCH:

      • Doradztwo techniczne dla klientów Grupy KĘTY w zakresie projektowania i produkcji profili aluminiowych
      • Analiza zapytań ofertowych pod kątem możliwości wykonania oferty
      • Przygotowanie danych do kalkulacji dla nowych uruchomień/ projektów
      • Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu technologii produkcji profili aluminiowych

      Wymagania

      CZEGO OD CIEBIE OCZEKUJEMY:

      • Wykształcenie wyższe techniczne
      • Dobra znajomość oprogramowania typu CAD oraz pakietu Office
      • Dobra znajomość rysunku technicznego
      • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w zakresie technicznym
      • Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
      • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i innowacyjność
      • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
      • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
      • Czynne prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

      • Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy

      • Kursy językowe w godzinach pracy

      • Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.in. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, bony okazjonalne, premia świąteczna)

      • Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny

      • Ubezpieczenie grupowe

      • Pracowniczy Program Emerytalny

      • Praca od poniedziałku do piatku w godzinach od 8.00 do 16.00

  • Elektromechanik urządzeń dźwignicowych w Dziale Utrzymania Ruchu

    • Kęty
    • elektromechanik
    • pracownik fizyczny

      • Wykonywaniem przeglądów UTS
      • Wykonywaniem napraw, remontów UTS
      • Utrzymywaniem w ruchu ciągłym UTS

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne lub zawodowe – profil elektryk, elektromechanik
      • Uprawnienia energetyczne SEP E1 mile widziane
      • Umiejętność analizy schematów układów sterowania
      • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy przy naprawach i konserwacjach urządzeń dźwignicowych
      • Uprawnienia do obsługi suwnic, kierowcy wózków widłowych mile widziane
      • Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym
      • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym - warunek konieczny

      Oferujemy

      • Pracę w profesjonalnym zespole pracowników
      • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
      • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień
      • Atrakcyjne dodatki do systemu
      • Zatrudnienie - umowa o pracę
      • Pracowniczy program emerytalny
      • Prywatna opieka medyczna dla pracownia i jego rodziny
      • Dla dzieci pracownków ( paczki mikołajkowe, bony okazjonalne, dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii iraz zimowisk)
  • Elektromechanik wózków w Dziale Utrzymania Ruchu

    • Kęty

      • Wykonywanie planowych przeglądów i remontów w/g harmonogramów i przepisów UDT

      • Usuwanie usterek awarii utrzymanie w sprawności. wózków transportowych

      • Przygotowanie wózków transportowych do odbiorów przez inspektora UDT

      Wymagania

      • Wykształcenie techniczne lub zawodowe – profil elektryk, elektromechanik, mechatronik lub pokrewne
      • Uprawnienia energetyczne SEP E1 mile widziane (nie wymagane)
      • Umiejętność analizy schematów elektrycznych
      • Uprawnienia do obsługi suwnic, kierowcy wózków widłowych mile widziane (nie wymagane)· Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym

      Oferujemy

      • Wykształcenie zawodowe

      • Praca w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

      • Wymagana znajomość mechaniki, hydrauliki i elektryki pojazdowej

      • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie wózków jezdniowych

      • Mile widziane uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego - konserwacja wózków

      • Prawo jazdy kat. B

Kontynuując po wyświetleniu tej wiadomości, potwierdzasz, że wyrażasz na to zgodę.