Czy to Twoja firma?

Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Spółka z o.o. praca

Człuchów
nadzór budowlany
Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. przygotowania inwestycji

    Rejonowy Zarząd Inwestycji Człuchów Spółka z o.o.
    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - kompleksowa obsługa inwestycji budowlanych w ramach nadzoru inwestorskiego,
      - zapoznawanie się z dokumentami związanymi z prowadzonymi inwestycjami w tym z zawartymi umowami,
      - sporządzanie raportów miesięcznych z czynności nadzoru oraz weryfikowane raportów Wykonawcy robót,
      - uczestnictwo oraz protokółowanie Rad Budowy i innych narad podczas realizacji Kontraktów,
      - redagowanie wszelkiego rodzaju pism niezbędnych w procesie inwestycyjnym,
      - dopilnowywanie terminowego wykonywania obowiązków wynikających z zawartych umów oraz terminowego rozpatrywania wniosków Wykonawców,
      - koordynowanie czynności wynikających z procedur obiegu dokumentów oraz terminowości ich wykonywania,
      - porządkowanie oraz archiwizowanie dokumentacji dla zakończonych budów,
      - przygotowywanie ofert przetargowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
      • Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office), praca w grupie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Człuchowie