Czy to Twoja firma?

Niewieścin sp. z o.o.. praca

Iława

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy być częścią Waszego stołu i codziennego życia. Zakład Mięsny Niewieścin . o więcej niż firma, to historia pasji i zaangażowania w tworzenie produktów najwyższej jakości. Od 1990 roku, z małego lokalnego zakładu, wyrosliśmy na cenionego producenta w branży przemysłu mięsnego, z siedzibą w malowniczym Niewieścinie.

Nasza oferta to symfonia smaków i tradycji. Specjalizujemy się w produkcji świeżego mięsa i jego przetworów, ale nasze wyroby wędliniarskie, sery, pieczywo i autorskie garmażeryjne przysmaki to prawdziwe dzieła sztuki kulinarnej. Każdy produkt jest wyrazem naszej filozofii, która opiera się na trzech filarach: tradycji, solidarności i nowoczesności. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć dziedzictwo kulinarnych mistrzów z innowacyjnością i najnowszymi technologiami.

Nasza pozycja na rynku jest stabilna i silna, co zawdzięczamy nie tylko zaufaniu klientów, ale również naszemu nowoczesnemu parkowi maszynowemu i transportowemu. To właśnie dzięki nim jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających smakoszy, dbając o najwyższe standardy jakości. Nasze zaangażowanie w jakość potwierdzają certyfikaty HACCP oraz ISO 9001:2001, które są świadectwem naszej nieustannej dbałości o bezpieczeństwo i zadowolenie klientów.

W Niewieścinie rozumiemy, że konkurencja na rynku jest duża, ale to właśnie nasza nieustająca chęć do doskonalenia, wysoka jakość produktów oraz przestrzeganie wysokich standardów sanitarnych, technicznych i technologicznych wyróżniają nas spośród innych. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu nasze wyroby znajdują uznanie w oczach konsumentów i pozwalają nam na budowanie długotrwałych relacji.

Zapraszamy Was do odkrywania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie smak, jakość i tradycję. Razem tworzymy historię, która z każdym kęsem staje się częścią Waszej.

Niewieścin Sp.Z.O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center hotelarstwo / gastronomia / turystyka zarządzanie / dyrekcja praca fizyczna

Oferty pracy Niewieścin Sp.Z.O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Niewieścin Sp.Z.O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Niewieścin Sp.Z.O.O.

Siedziba główna

Niewieścin Sp.Z.O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Niewieścin Sp.Z.O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdynia

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Niewieścin Sp.Z.O.O. - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Iława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, dbanie o estetykę i wygląd sklepu, praca według standardów i procedur obowiązujących w firmie

      Wymagania

      • Inne wymagania: Sklep znajduje się na terenie Marketu Netto w Iławie. Oczekujemy: zaangażowania oraz sumienności, samodzielności i odpowiedzialności, doświadczenie w handlu spożywczym/mięsnym oraz aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne będą dodatkowym atutem. Kontakt osobisty, telefoniczny lub e-mail: j.czarnecka@niewiescin.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: bogaty pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, paczki, nagrody jubileuszowe, niskooprocentowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Iławie