Czy to Twoja firma?

AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak praca

Jarocin
Sprzedaż hurtowa lodów i artykułów mrożonych.
AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport magazyn

Oferty pracy AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

Praca alert - powiadomienia

Praca AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak

  • Kierowca

    AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak
    • Jarocin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AGAT Hurtownia Lodów i Mrożonek Stanisław Stachowiak - oferty archiwalne

  • Magazynier

    • Jarocin
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca w warunkach chłodniczych oraz w mroźni -20'C; przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Jarocinie